Kariera

Zobacz kogo aktualnie szukamy

Inżynier wsparcia IT

OpenIT od 12 lat efektywnie wspiera podmioty sektora prywatnego i publicznego w zakresie kompleksowej obsługi infrastruktury IT. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy inżyniera wsparcia IT. Jeśli jesteś osobą gotową na pozyskiwanie nowej wiedzy i umiejącą efektywnie organizować swoja pracę z ukierunkowaniem na cel to zapraszamy do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  1. Wsparcie techniczne użytkowników końcowych w zakresie sprzętu i oprogramowania.
  2. Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych na różnych platformach i systemach operacyjnych.
  3. Wdrażanie i utrzymanie systemów IT, w tym tworzenie i realizacja planów backupu i odzyskiwania danych.
  4. Utrzymywanie aktualizacji systemów i oprogramowania, podnoszenie bezpieczeństwa sieci komputerowych.
  5. Opracowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji dla użytkowników.

Nasze wymagania

  1. Minimum 2 lata doświadczenia w podobnej roli.
  2. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  3. Znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux), sieci i protokołów sieciowych.
  4. Doświadczenie w administracji systemami, w tym Active Directory, Office 365, serwerami pocztowymi itp.
  5. Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów i zarządzania czasem.
  6. Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  7. Znajomość języka angielskiego
  8. Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  1. Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewne.
  2. Koncentracja na celu
  3. Certyfikaty potwierdzające umiejętności techniczne
  4. Znajomość programowania i pisania skryptów
  5. Znajomość standardów i regulacji dotyczących bezpieczeństwa IT (np. ISO 27001, GDPR).
  6. Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń technicznych dla użytkowników.
  7. Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT.

Oferujemy

  1. Umowę o pracę
  2. Wynagrodzenie adekwatne do wyników i posiadanej wiedzy (5000 – 10000 zł brutto)
  3. Elastyczne godziny pracy
  4. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach
  5. Przyjazną atmosferę w młodym zespole pasjonatów

Wyślij aplikację zawierającą list motywacyjny oraz CV na adres: [email protected]